Dinamik ve Yenilikçi Eğitim Anlayışı

İsabet Yayıncılık, genç ve dinamik ekipten oluşan kadrosuyla 2009 yılında faaliyete başladı. Sürekli yükselen performansıyla yayın dünyasına adım attıktan kısa bir süre sonra kendi alanında vazgeçilmezlerden biri haline geldi.

İsabet Yayıncılık, her geçen yıl değişen sınav ve eğitim sistemini adım adım takip ederek kendisini sürekli yenilemeyi ihmal etmedi ve hep “yeni” kalan yüzü ile eğitim camiasına güncel yayınlar ulaştırmayı sürdürdü. Müfredata tamamen uyum sağlayan, içerik ve görsel bakımdan Açık Öğretim Lisesi sınav sistemine bütünüyle adapte olan bir yayın politikası izledi.

Açıköğretim lisesi yayınlarımız ve dijital içeriklerimiz ile siz değerli öğrencilerimizin daima yanında olacağız.
İsabet Yayınları ile yolunuz da AÇIK, ufkunuz da!

Misyonumuz

İsabet Yayıncılık’ın en büyük misyonu, zamanın hızla gelişen şartlarında günceli yakalayabilmek üzerine kuruludur. Değişen sınav sistemi ile beraber değişen ve her zaman yeni kalabilmeyi başaran bir yayınevi olmaktır. Sistemdeki değişiklikler ne şekilde olursa olsun, sınav sisteminin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilen özgünlükte ve yenilikte karşınızda olmayı hedeflemektedir.

Hedef, başarısı adım adım artan, gelişen ve geliştiren, daima yeni, daima özgün ve daima hazır, eğitim hayatının o en önemli duraklarında en hızlı çözüm üreten, atılan her isabetli adımı destekleyen bir rehber olmaktır.

Vizyonumuz

Her öğrenciye eğitimin fedakarlık gerektiren zorlu mücadelesinde destek olmak ve onu her yönüyle geliştirebilmek…

Değişen koşullarda, değişmeyen bir başarıyı yakalamak…

Milli ve manevî değerlerine bağlı, başarmayı kendine ilke edinmiş her öğrencinin başucu kaynağı olmak…