Parmak izinden yola çıktık. Neden mi? Her parmak izi özeldir, sadece kendine özgüdür. Bu da bir nebze olsun insanın kendini özel hissetmesine neden olur.

Hazırladığımız tüm ürünler “evet bunu öğrendim, evet bu anlatım tam bana göre, evet kolaymış, evet eğlenceli, evet ben kazanabilirim… ” hissi verme, sıkılmadan öğrenmeyi tamamlama düşüncesiyle hazırlandı. Öğrenmeyi, pratikliği sağlayan her öğrenci de başarıya ulaşmış demektir. Özellikle kapaklarımızda kullandığımız parmak izi konseptleri ürünü elinize her aldığınızda size özel hissi verecektir. Tabi ki sadece kapakta değil; her branş, ünite ve konuda, anlatım tarzı olarak aynı şekilde bu his verilmeye çalışıldı.

Hiç bir zaman unutmamak gerekir ki, bir iş sevilerek yapıldığında başarıya götürür ve mutlu eder. “Eğer sevdiğin işi yaparsan, hayatın boyunca bir kez bile çalışmış olmazsın” Konfüçyüs de tam bunu söylemektedir. Ders çalışmayı sevdiren bu kaynaklarla başarı da kendiliğinden gelecektir.

İsabet Yayınları artık çok farklı, çok tercih ediliyor. Çünkü 2019 ÖSYM’de en çok benzer soruları olan yayınız. Sınavlara vakit kaybetmeden İsabetle başlayın… (Bu reklam değil, önemli bir tavsiyedir.)