İsabet Akıllı Tahta Uygulamalarımız: İsabet Dijital

İsabet Yayınları’nın dijital yayın platformu olan www.isabetdijital.com sitesi kullanıma hazır.

Tüm yayınlarımız akıllı tahtayla uyumlu hale getirildi ve yayınların z-kitapları hazırlanarak öğretmenlerimizin kullanımına sunuldu. Ders kitabını akıllı tahtaya taşıyan uygulama, derslerinizi öğrenciyi sıkmadan interaktif şekilde işlemenizi ve zamanı verimli yönetmenizi sağlayacak.

Yayınlarımızı kullanan öğretmenlerimiz https://www.isabetdijital.com/Cozumler/NewTeacherForm sayfasından akıllı tahta uygulamasına üye olarak kendi branşları ile ilgili tüm yayınların dijital sürümlerine ulaşabilecekler. Fatih Projesi ve MEB z-kitap kriterleri ile tam uyumlu olan dijital dosyalar, öğretmenlerin kullanım alışkanlıkları göz önünde bulundurularak kullanımı kolay bir arayüzle tasarlandı.

Sayfanın küçük bir kısmına odaklanmayı sağlayan zoom özelliği ve zoom araçları, yazı ve çizim araçları, notlar alıp kaydetmenizi sağlayacak sayfalar ile öğretmenlere ders anlatımında akıcılık sağlanması hedeflendi. Ayrıca zenginleştirilmiş araçlarla ders içeriğine video, ses kaydı veya farklı türde dosyalar ekleyerek ders içeriğini renklendirebileceğiniz özgür bir çalışma alanı eklendi. Bu alanlar sayesinde ders öncesi küçük çalışmalarla sınıflarınızın farklı ihtiyaçlarına özel dersler hazırlayabilirsiniz.

Teknolojiyi modern öğretim teknikleriyle birleştirip hizmetinize sunduğumuz akıllı tahta uygulamasıyla ders kitaplarının birebir uyumu daha az yorulup daha çok verim almanızı sağlayacak.