Çok Kolay Matematik

Çok Kolay Matematik kitabı, matematik öğrenmek isteyenler için temel bir başlangıç kitabı olarak tasarlandı.

Sekiz bölüme ayrılan kitabın sol sütunlarında konular temelden ve sade bir dille, açıklayıcı şekilde anlatıldı. Ardından konuyu kavratacak çözümlü örnekler verildi. Sağ sütunda Şimdi Sıra Sizde! bölümünde konuyu pekiştirmenizi sağlayacak örnekler konuldu. Konu aralarında bulunan Alıştırmalar bölümündeki sorularla bol bol pratik yapmanız ve işlem yeteneğinizi geliştirip hız kazanmanız hedeflendi.

Bölümün genel değerlendirmesini yapmanızı sağlamak için her bölümün sonuna genel değerlendirme testleri konuldu. Tüm testlerin çözümleri detaylı bir şekilde kitapta verilerek aklınızda hiçbir soru işaretinin kalmaması hedeflendi. İnce noktalardaki ayrıntılar ve soruların kolaydan zora doğru kademeli artışı sizi temelden zirveye taşıyacak. Bu kitap sayesinde matematikte sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz.

Çok Kolay Matematik kitabını çözdükten sonra matematiği anlamıyorum veya sevmiyorum gibi cümleler hayatınızdan çıkacak. Bu kitapla beraber matematiğin mantığını anlayacak ve matematik yapmanın zevkine varacaksınız, netlerinizdeki artışta da bunu göreceksiniz.

Şu an 1. kitabı bulunan Çok Kolay Matematik kitabının 2. ve 3. kitapları çok yakında çıkacak.